23.12.08

kısa kısa

*Bulunduğum şehrin büyük bir orobüs (hı hı orobüs o.)şirketi beni gitmek istediğim şehre götüremez-miş.Nedenmiş?Oraya seferleri yokmuş.Hayır duyandan da Ardahan'a,Kars'a yada az bilindik bir ilçenin ücra bi köyüne gidiyorum sanır.Adapazarına sefer mi olmazmış be yuh!

*Kuzenimle yılbaşı planları yapmaktayız.Deliler gibi eğlencez.Vuuu=)içicek miyiz.Hayır efendim.Gayette ayık olucaz.Napıcaz peki?tabu oynicaz sabahtan akşama kadar iki tane yakışıklı herifle:) (akşamdan sabaha desem daha mı mantıklı? sanırım evet) (pozitif düşünmek lazım.eğlencez tabi)

*Kuzenim diyor ki x kişisi gelsin sen beni ve y kişisini istanbula getirsin onlarda kalalım.Diyorum ki olmaz.Neden diyor.Zaman kötü kolla .. diye bi söz vardı beni çok etkilemiştir diyorum.Saçmaladın diyor.Ben saçmalamalarımla varım diyorum.Salak diyor.cevap vermiyorum.zaman geçiyor diyor ki:"ben varken y sana bişii* yapamaz,sen varken x bana bişii*yapamaz diyor.Diyorum ki "ikisi varken,ikimizi de ...". bok! diyor.edepsiz ayol.bildiin edepsiz huh.

*Yarın bir siyasi şeysinin yönetim biriminde görevli olarak ilk toplantıma gireceğim efendim.Heyecanlı mıyım? yoo.(tanıştırm faslından tiksiniyorum fakat.ilkokulda tanıtmıştım kendimi en son)

*Kar yağıcakmış.Benim gezi planlarım var ya ondan yağıyo bu kar.Biliyorum.

*Yılbaşlarını sevmem.Bu sene güzel geçirsemde noel babayla barışsam.Güzel olurdu bence.sence?

Hiç yorum yok: